Godziny otwarcia: 8:00 - 16:00 (poniedziałek - piątek)

Najczęściej kupowane produkty w 2021 roku

Przedstawiamy nasz ranking na najczęściej kupowane produkty w 2021 roku. To jest czas na podsumowania!

Najczęściej kupowane kosmetyki w 2021 roku to:

  1. Żel aloesowy Holika Holika 250 ml
  2. Żel do golenia dla mężczyzn regular Gillette 200 ml
  3. Pomadka do ust India Cosmetics
  4. Mydło ziołowe czarne Zioła Babuszki Agafii 500 ml
  5. Mydło ziołowe kwiatowe Zioła Babuszki Agafii 500 ml
  6. Maska drożdżowa do włosów Receptury Babuszki Agafii 300 ml

Od lat popularny żel aloesowy Holika Holika w tym roku również ma 1 miejsce! Niezmiennie pierwsze miejsce w naszym sklepie od roku 2020. Jest to świetny wielofunkcyjny kosmetyk o wszechstronnym działaniu. Dodatkowo może być stosowany do pielęgnacji ciała, włosów, łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia. Zawiera aż 99% czystego aloesu.

Drugie miejsce należy do nowego produktu w Naszym sklepie Żelu do golenia dla mężczyzn Regular marki Gillette! Klasyczna, delikatnie pachnąca formuła żelu – łatwo się rozprowadza i zmywa. Pozostawia skórę gładką i miękką w dotyku.

Trzecie miejsce należy do nowości w tym zestawieniu pomadki do ust z olejem konopny z India Cosmetics! To bezbarwna pomadka, która sprawia, że nasze usta będą piękne, nawilżone i gładkie. Ponadto oprócz oleju konopnego zawiera witaminę E, olejek bawełniany i migdałowy.

Następnie czwarte miejsce to kultowe czarne mydło ziołowe od Babuszki Agafii! To mydło zawiera aż 37 starannie wyselekcjonowanych ziół. Również ma zastosowanie do pielęgnacji ciała i włosów.

Również piąte miejsce to mydło tym razem kwiatowe ziołowe mydło od Babuszki Agafii! Bardzo lekkie i kremowe mydełko o pięknym, delikatnym zapachu. Dodatkowo oprócz ziół zawiera ekstrakty kwiatowe, wosk pszczeli, propolis.

 

 

Kolejne szóste miejsce zajęła bardzo popularna maska drożdżowa do włosów marki Receptury Babuszki Agafii. To maska wzmacniająca i przyśpieszająca wzrost nowych, zdrowych włosów. Dodatkowo zawiera m.in. drożdże piwne, sok brzozowy, ostropest plamisty, oleje tłoczone na zimno.

Wśród pierwszej 10 znalazły się takie produkty jak:

7. Krem do rąk z rokitnikiem Receptury Babuszki Agafii
8. Krem do twarzy konopny India Cosmetics
9. Krem do rąk z olejem konopnym India Cosmetics
10. Czarna pasta do zębów Ecodenta

To według nas najczęściej kupowane produkty, macie wśród nich swoich faworytów?