O nas

O nas

 Firma Drogeria Różana jest sklepem internetowym sprzedającym głównie kosmetyki naturalne, organiczne, ekologiczne oraz wegańskie. Oferujemy kosmetyki: - do pielęgnacji twarzy takie jak: żele do twarzy, maseczki, kremy, peelingi, kremy pod oczy, toniki. - do pielęgnacji ciała np. mleczka, scruby, peelingi do ciała, mydła. - do pielęgnacji włosów m.in. maski, szampony, odżywki, olejki do pielęgnacji włosów. A także szereg innych kosmetyków do kąpieli, mydełka ręcznie robione czy olejki naturalne. Stale rozwijamy nasz sklep szukamy nowych marek, testujemy produkty aby znaleźć jak najlepszą ofertę i najciekawsze produkty. W ofercie mamy również kosmetyki drogeryjne, znane i cenione od lat. Zapraszamy!

KOSMETYKI NATURALNE - czysty i prosty skład

Czysty i prosty skład kosmetyków oznacza produkty wolne od ulepszaczy, detergentów, silikonów, sztucznych barwników czy zapachów.
Kosmetyki naturalne wytwarzane są ze składników pochodzenia organicznego wolne od pestycydów i nawozów sztucznych, pochodzą z ekologicznych upraw. Kosmetyki naturalne, organiczne i ekologiczne, są idealne do codziennej pielęgnacji dla całej rodziny. Co więcej z dnia na dzień zyskują coraz większa popularność.